Reklama
Reklama

Włosy łonowe, czyli sennik i włosy…

Myślisz, że włosy łonowe, to jedyne,co może Ci się przyśnić? Sennik w dziale włosy kipi od interpretacji. Nie są one zbyt przychylne, ale też nie oszukujmy się, już nie masz o czym śnić, tylko o kudłach...

8 lutego 2013

sennik włosy
sennik włosy – niekoniecznie włosy łonowe · 123rf.com

Włosy łonowe nie występują w senniku włosów. A szkoda, bo jestem przekonany, że byłaby to najczęściej zaznaczana pozycja, przynajmniej przez panów.

Wydaje się, że nie ma nic bardziej materialnego, niż nasze ciało. w końcu trzeba mieć nieźle w bani i natrzepane, żeby nie wierzyć, że ono istnieje. Są więc tez i włosy.

Może się jednak okazać, że choć są, to ich nie ma. Tak jest wtedy, kiedy o nich śnimy. Okazuje się, że że różne powody, dla których nam się okazują.

I tak, kiedy obcinasz włosy masz niezłe zmartwienie… Nie chciałbym być w Twojej skórze.

Czytaj też: Czy wyłysieję od farbowania?

Odczuwam równie duży niepokój, kiedy o tym pomyślę, jak Ty, kiedy we śnie myjesz włosy.

Okazuje się, że jest to właśnie oznaka niepokoju.

Jeśli Ci się zdarzy je obciąć i umyć, to proszę, zapanuj nad sobą we śnie i nie wiąż ich potem. Oznacza to niechybne troski.

Może się też tak zdarzyć, że wiążesz je i potem mogą wypadać. Wypadające włosy to zmartwienia, jak mawiały nasze babie zgryzoty.

To może wykończyć, wydaje się, że włosy kojarzą się ze wszystkim, co złe. Co z nimi nie zrobisz, to problemy. ale to nie koniec.

Kiedy śnisz, że wyczesujesz włosy, to z pewnością odniesiesz stratę w interesach. Wtedy lepiej już nic nie rób, nie wychodź z domu, zamknij się w nim i nie wpuszczaj domowych akwizytorów!

Oczywiście dalej idąc tym torem, kiedy włosy Ci się we śnie paliły, oznacza to zdradę, choć nie jest oczywiście określone, czy ktoś zdradzi Ciebie, czy Ty zdradzisz kogoś, więc może pośpiesz się i wyprzedź partnera?

Byle potem nie śnił Ci się warkocz, bo to oznacza ośmieszenie. A przecież nie chcemy wybierając w pośpiechu obiekt zdrady, żeby tylko wyprzedzić partnerkę, lub partnera, narazić się na ośmieszenie…

Najgorzej, kiedy śnią Ci się włosy w trakcie strzyżenia wtedy nie spiesz się i nie wyprzedzaj rodziny. To nie tak, jak w przypadku wyżej opisanym, bo to oznacza śmierć w rodzinie. Niestety nie jest opisane, czy działa również, jeśli ktoś jest adoptowany.

Lepiej już miej włosy rozczochrane. Oznacza to bowiem nieporozumienia w rodzinie, a przecież, jeśli wcześniej śniło Ci się strzyżenie, teraz może okazać się, że to tylko niedogadanie.

Oczywiście mogę jeszcze dodać, co oznaczają włosy na rękach. Jest to bowiem równoznaczne z jakimś niepowodzeniem. Na przykład w ich depilacji.

Nie znalazłem niestety, co znaczy, jeśli śnią mi się najczęściej łonówki (włosy łonowe). Właściwie, to wiem to i bez korzystania z sennika.

Ale sny o włosach, to nie zawsze taki straszny koszmar. Może okazać się, że na przykład pojawią Ci się jakieś pozytywne z tym związane konotacje. No dobra nie ma tego dużo.

Tak właśnie zdarza się, kiedy na przykład wyśnisz długie włosy, bo wtedy nabiera to znaczenia i władzy.
Ciekawie też wygląda to w przypadku odcieni różnych włosów.

Czarne włosy, to szczęście, dlatego z niego tak korzystam, teraz to już wiem na pewno. Trochę mi się to nie zgadza w przypadku mieszkańców Afryki, którzy przecież nie śnią ciągle o blondynach, a głodują, ale co ja tam wiem.

Białe włosy, które też mogą zdarzyć się w Afryce to radość. I gdzie tam rozrywka? No dobra, może śnią bez tych atrybutów i stąd ich problemy. A może przeżywają jakiś rodzaj rozrywki, którego ja nie pojmuję.

Inna sprawa, że my siedzimy całe dnie w szkole, czy pracy, albo nie daj Boże tu i tu  i też nie mamy fajnie. bo to w końcu taka współczesna forma niewolnictwa.

Blond włosy to radość. szczególnie, jeśli mamy na myśli to, że nam wyjdą na głowie.To w końcu jak sami wiemy, nie takie proste.

Czytaj też: Zabić za fryzurę blond

Czerwone włosy to ewidentny fałsz i to prawda, bo przecież nie występują w naturze.

Jeśli wierzysz w te wszystkie przepowiednie, z pewnością śni Ci się często farbowanie włosów. Kiedy masz bowiem takie sny, to znaczy, że przywiązujesz wagę do czegoś i tak już straconego…

Oto i mały samouczek:

obcinać włosy – zmartwienie;
myć włosy – niepokój;
wiązać włosy – troski;
wyczesywać włosy – strata w interesach;
wypadające włosy – zgryzoty;
włosy na rękach – niepowodzenie;
długie włosy – władza i znaczenie;
czerwone włosy – fałsz;
czarne włosy – szczęście;
blond włosy – radość;
siwe, białe włosy – uciecha;
warkocze – ośmieszenie;
palenie włosów – zdrada;
strzyc włosy – śmierć w rodzinie;
rozczochrane włosy – nieporozumienie w rodzinie;
farbować włosy – obłuda, przywiązujesz wagę do czegoś straconego

Osobiście wolę po prostu dobrze spać.

Jako fryzjerowi często śnią mi się włosy i wolałbym uniknąć tych wszystkich znaczeń.

Sławek Stawarczyk

Reklama

Masz pytanie? Zapytaj nas.